CLIMA Canapa з эфектом Fresh

Одним з найбільш важливих аспектів, які впливають на якість сну, являється ідеальний мікроклімат, який повинна гарантувати будь-яка система спального місця.

Ідеальний мікроклімат залежить, передусім, від повітрепроникності матеріалів при контакті, які повинні гарантувати вільну циркуляцію повітря, в уникненні надмірного потовиділення і, надалі, переохолодження організму. Гарна циркуляція повітря у матеріалах перешкоджає потовиділенню і, як наслідок, розмноженню шкідливих бактерій і комах на поверхні спального місця.

Canapa (Cannabis sativa) - це натуральне волокно, відкрито зовсім нещодавно, створює ідеальний "теплоконтроль", що балансує ідеальну температуру тіла із температурою довкілля. Ця здатність, балансувати і компенсувати температуру, особливо відчувається в літню пору року, створюючи ефект свіжості і сухості (canapа, має виняткову властивість утримувати велику кількість вологи, не залишаючи при цьому щонайменшого відчуття вологості при контакті).

Canapa - це натуральне рослинне волокно високої якості, як жодне інше волокно, забезпечує найвищу міцність і довговічність, має протигрибкову властивість, перешкоджає появі плісняви, молі та інших комах. Має антистатичні і гіпоалергенні властивості. Canapa має сильну екологічну коннотацію, виробництво і переробка, якої викликає дію на довкілля рівне до нуля.