Пряжа і тканини

Компанія Lordflex's завжди обирає тканини для матраців з особливою ретельністю, виходячи не лише від якісних характеристик і міцності тканини, але ще з естетичних і тактильних властивостей.

Завдяки безперервним дослідженням у сфері виробництва тканин постійно оновлюються і удосконалюються візерунки і забарвлення, нитки і пряжа.

Для того, щоб тканина була довговічною, вона повинна мати відповідну товщину нитки, крім того, основні (тканини, що йдуть уподовж) і уточні (розташовані упоперек тканини) нитки, мають бути із пряжі значної товщини з великою кількістю ниток, що знаходяться у візерунчастому плетінні.

Завдяки складу пряжі та обробці виходять різні типи тканин: із можливістю прання, вогнетривкі або антимікробні. Саме на цій найважливішій характеристиці сконцентрована дослідницька робота в промисловому секторі, спрямована на захист здоров'я людини. Так, дослідниками було відкрито, що деякі волокна, вже в первинному виді мають властивості, що перешкоджають появі комах, зупиняючи їх поширення.

Подальше нововведення виникає шляхом використання натуральних ниток із чистого срібла, які чинять дуже благотворну дію на здоров'я.