Вовна / Вовна Мерінос

Вовна - це волокно тваринного походження, отримане із овечої вовни. Її важливими цінними властивостями є здатність вбирати вологу, а також ізолююча особливість.

Завдяки високому вмісту амінокислот, вовняне волокно може вбирати вологу до 33% від своєї ваги, не залишаючи відчуття вологості. У той же час, вовна є натуральним терморегулятором, здатним підтримувати постійну температуру тіла у будь-яку пору року; влітку вовна ізолює тіло людини від тепла довкілля, тоді як у холодну пору року, вона утримує накопичене тепло.

Це волокно відрізняється високою зносостійкістю, крім того, завжди набуває своєї первинної форми. Lordflex's використовує тільки і виключно чисту вовну WOOLMARK. Гігієнічну, чесану, та ніколи не застосовуючи вовну, що пройшла вторинну обробку.

Для окремих продуктів, Lordflex's використовує особливо цінний вид вовни, тонку і м'яку, а саме, чесану вовну Мерінос superwashed, що вистрігається в тих частинах тіла тварини, де вона є найбільш довгою і м'якою.

Вовна забезпечує чудову повітропроникність і вбирає надмірну вологу.

Вовна Мерінос здатна утримувати велику кількість тепла між волокнами, а також завдяки ланоліну, (яким вона багата), здійснює лікувальну і профілактичну дію ревматизму та м'язових болів.