Натуральний бук

Усі основи Lordflex's виготовлені виключно із натурального пропареного буку. Його особливі властивості гарантують максимальну несучу спроможність, недеформованість, стійкість і найкращу ізоляцію від шкідливої дії електромагнітних полів.

Обробка парою - це обробка, якій піддається бук для отримання оптимальної гнучкості та міцності. Рама рейок виготовлена із натурального багатошарового буку, вона являється однонаправленою. За допомогою максимального зчеплення дерев'яних волокон забезпечується її найкраща стійкість до сильних ударів, що доводяться на лонжерони. Завдяки її компактності, структура стає міцною, не прогинається, у порівнянні з рамою із звичайного багатошарового матеріалу, стійкість і довговічність рами з натурального буку удвічі вищі.

Рейки виготовлені із натурального багатошарового гнутого буку, сконструйовані для поступового прийняття і звільнення від значних навантажень статичного характеру, не допускаючи просідання та деформації поверхні.

Багатошарові гнуті рейки із буку забезпечують найкращу гнучкість структури і роблять її стійкою до постійних навантажень тіла при русі під час сну. Для двоспальних ліжок використовуються єдині (цілісні) рейки.