WaterGel

WaterGel це новітній матеріал, ексклюзивної технології, зроблений із Waterform високої щільності, змішаний з піною гелю.

WaterGel, дарує таке ж почуття релаксації, як і традиційний гель, відрізняючись від нього лише за складом.

Насправді, традиційний гель, на закритій водонепроникній поверхні, є тонким, схожим на "пластикову плівку" шар, який викликає потовиділення, підвищення температури, застій вологості, наражаючі на небезпеку умови гігієни, яка виключно важлива для матраца.

Навпаки, WaterGel має чудову повітрепроникність, оскільки піна гелю змішується із Waterformі, вспінений матеріал із відкритими суміжними осередками, що сприяє вільній циркуляції повітря.

WaterGel відмінно приймає форми тіла, дарує унікальний комфорт, правильне положення тіла, а також гарантує вентиляцію, свіжість та гігієну матеріалів.

Lordflex's, використовує матеріал WaterGel оброблений за анатомічним лекалом, диференційований в різних точках несучої здатності, розділяючи його на шари з використанням інших спінених матеріалів високої технології. Це спеціальне змішування дає найкращі експлуатаційні показники відносно несучої здатності і поступового стискування матраца, налаштовуючись під форми і вагу тіла людини.