Тривалість сну

Сон - це потреба, якій неможливо протистояти!

 
Дослідження проведені Медичним Центром Університету р. Монпелье Як новий матрац (із " благородних" матеріалів за ергономічними критеріями), впливає на якість нашого сну.

Це один із найбільших балансів життя, який регулюється нашими біологічними годинами. Відомо, що ми проводимо третину нашого життя у стані сну. Незважаючи на це, ми мало знаємо про те, що ми відчуваємо під час цього стану. Насправді, сон - це не проста втрата свідомості, це активний стан електричної і хімічної роботи мозку.

Наука показала, що під час сну, наш мозок працює по-іншому, ніж коли ми знаходимося у стані бадьорості. Допомагаючи нашому організму відновитися після денного стресу, підтримуючи такі важливі функції розумової діяльності, як навчання і пам'ять. Але існує також наступний рівень для вивчення і контролю - якість сну.

Гарний відпочинок, це незамінна частина, яка дозволяє нам підтримувати правильну психологічну рівновагу, повністю відновити фізичні сили і, не в останню чергу, зберегти правильне положення хребта.

Існує все більше наукових доказів, які пов'язані із поганою якістю сну, що мають наступні ознаки:

  • Тривога; 
  • Депресія;
  • Серцево-судинні захворювання;
  • Шлунково-кишкові захворювання.

При прояві перших ознак, дуже важливо своєчасно втрутитися, щоб мати можливість запобігти, коли проста тимчасова незручність переросте в патологічну форму із необхідністю в медичному лікуванні.

При поганому відпочинку починається порочний круг при якому, основне втручання відбувається за допомогою небажаних додаткових коштів (споживання заспокійливих ліків, щоб спати вночі, кава і енергетичні напої для бадьорості упродовж дня). Засоби, які нічого не роблять окрім того, як посилюють проблему, ніж вирішити її в корені.

Згідно точного дослідження по цій темі, доведено, що для хорошого відпочинку є фундаментальним - наявність хорошої спальної системи адаптованої під особисті параметри користувача.