Кінський волос

Кінський волос - це натуральне волокно. Як і вовна, кінський волос є волокном тваринного походження. Для створення ізолюючих матеріалів, волокна рівномірно склеюються за допомогою маленьких крапель латексу.

Таким чином, без додавання штучних хімічних клейких речовин створюється щільний, нерозривний шар, в якому волокна зберігають свою природну форму. Із часом, кінський волос не розшаровується, не створює пил і миттєво реагує на навантаження, не піддаючись деформації.

Цей шар створює відмінну вентиляцію, вбирає вологу, не допускаючи попадання її в шари, що знаходяться нижче, оберігає від неприємного відчуття вогкості, не піддається дії шкідливих мікроорганізмів і це ще неповний список властивостей кінського волоса.

Його хімічна структура схожа на структуру вовни: кінський волос і вовна - проникні, вони поглинають вологу і залишають приємні відчуття сухості, оберігають від ревматичних захворювань, гарантує ідеальну вентиляцію матраца.

У матраці ізолюючий шар кінського волоса, зазвичай, знаходиться між латексним монолітним блоком і шаром із бавовни або з вовни.