Незалежна пружина

Пружина - одна з найважливіших складових елементів матраца. Типи пружин відрізняються великою різноманітністю. В силу чудових якісних характеристик, Lordflex's використовує пружини, виготовлені виключно із сталевого загартованого дроту.

Процес гартування пружин є фундаментальним. Він робить сталь міцною і такою, що не деформується із часом, оберігаючи, таким чином, поверхню матраца від просідання, що викликається поступовим осіданням пружин.

Пружини і стьобаний шар, що покриває їх, утворюють опорну структуру, на яку доводиться усе навантаження. Безумовно, незалежна пружина, поміщена у чохол із тканини, є складнішим (вишуканим) рішенням для досягнення оптимального результату і найкращої якості відпочинку.

Пружини, поміщені у зшиті між собою чохли, є вільними і незалежними, що дозволяє (не залучаючи сусідні пружини) розподіляти навантаження на матрац точково, ідеально повторюючи контури тіла.

Невеликий діаметр незалежної пружини дозволяє створювати блоки, які містять від 850 до 1700 пружин (для двоспального ліжка), які, безперечно, мають ергономічні переваги. Саме на матраці із такими пружинами досягається максимальне розслаблення, тобто найбільш повноцінний відпочинок і глибокий сон.