Дослідження та інновації

​Враховуючи вимоги Компанії та задум в інноваційному науково-дослідному проекті Lordflex's отримав доступ до участі в конкурсі № 1.1.1.04.03. в Регіоні Марке (спільно з Європейським фондом), що передбачає "здійснення заходів з надання технічної підтримки, через просування нових знань та навичок".

Ідея та необхідність Lordflex's полягає у тому, щоб заповнити великий пропуск, присутній у процесі купівлі матраца споживачем. Здолати перепони на шляху споживача при обранні матрацу, який краще за усіх інших, відповідає ортопедичним і фізіологічним параметрам власного тіла. 

Зазвичай, купівля матрацу відбувається поспішно, без урахування оцінки глибоких прихованих аспектів, які впливають на здоров'я і благополуччя людини. Для подолання цієї ситуації необхідно запропонувати медико-науковий підхід до методу продажу системи спального місця.

Виходячи із припущення, що все може бути квантификовано (ми можемо вимірювати швидкість, відстань, час, вагу і так далі), відмітимо, що не існує, насправді, одиниці виміру комфорту, а також, не існує ніяких конкретних норм і методів його визначення. Це недолік, який значно уповільнює, питання купівлі матраца, в русі до важкої мети "Здоровий Сон".