Набивання High Tech

Усі продукти нового покоління компанії Lordflex's здійснюються з набиваннями в декілька шарів. Це означає, що шар з чистої вовни Woolmark (зимова сторона), також як і шар з Чистої Бавовни (літня сторона) сполучені із спеціальним підтримувальним, особливо об'ємним набиванням, високій міцності.

Таким чином, матрац забезпечуватиме максимальну незмінну з часом еластичність, здатність набувати первинної форми за будь-яких умов використання матраца, не допускаючи ефект "сплющення".

Набивання High Tech, має чудові технічні характеристики для поєднання як із традиційними набиваннями, так і з матеріалами зі спінених поліуританов, оскільки має "тривимірну", сітчасту, обьемну структуру підтримки.

Матрац, що має цю структуру, поза сумнівом, пропонує підвищений комфорт порівняно із стандартними структурами.

Сітчаста структура створює необхідний простір для вільної циркуляції повітря, внаслідок чого відбувається оптимальна повітропроникність матеріалів (що сприяє швидкому висиханню вологи вследствии можливого натурального потовиділення). Набивання High Tech не має запаху, не містить хімічні добавки, не токсична, не викликає алергію.