Linpha та Memory рослинного походження

Продукт натуральний і простий у своєму складі.

Linpha - це новий спінений Waterform, має структуру з мікрокомірками, виконаний за формулою із використанням натуральних і екологічних елементів рослинного походження, простий у своєму складі.

У виробничому циклі при виготовленні Linpha використовуються компоненти тільки рослинного походження, пара і вуглекислий газ, отримуючи, таким чином, піну відмінної якості, сертифіковану Oeko - Tex, CertiPUR і HealthGuard. Linpha використовується для формування внутрішньої несучої структури матраца, із листкового Waterform.

Новий матеріал, рослинного походження пропонує відчуття повної релаксації завдяки своїй відмінній еластичності, підтримує правильне положення тіла, підвищуючи якість відпочинку, і забезпечує високу повітропроникність, необхідну і важливу для правильного розподілу температури і підтримки натурального мікроклімату спального місця у будь-яку пору року.

Відмінна вентиляція запобігає накопиченню тепла і вологи, підтримуючи матрац в ідеальних гігієнічних умовах, також перешкоджає появі комах, бактерій і плісняви.

Lordflex's використовує матеріал Waterform Linpha для внутрішніх структур матраца за анатомічним лекалом, диференційованої у різних точках несучої здатності, розділяючи його на шари із використанням інших спінених матеріалів високої технології.

Linpha також у версії з "ефектом пам'яті" термочутлива із поступовим поверненням в первинну форму для тих, хто віддає перевагу особливим відчуттям.